Série webinářů IBM MaaS360 zdarma

Emaily, dokumenty, kontakty, to vše jsou oblasti pro které firmy chtějí řešit bezpečnost na noteboocích a v interní síti. Ovšem bezpečnost mobilních zařízení na kterých jsou tato data také je ve firmách stále podceňovanou oblastí.

Jedním z řešení, které vám může bezpečnost mobilních zařízení řešit je produkt MDM nebo EMM a jedním takovým je právě IBM MaaS360. Co je IBM MaaS360 se můžete podívat ZDE.

No a vzhledem k tomu, že s produktem IBM MaaS360 již několik let pracuji, rozhodl jsem se dostat ho do podvědomí v dalších firmách a rozhodl jsem se pro netradiční krok.

Na duben jsem si vymyslel sérii čtyř webinářů z prostředí IBM MaaS360, které budou ZDARMA a věnovat se budeme následujícím tématům:

Jak jsem uvedl, tak webináře budou zdarma, ale i tak Vás to bude něco stát. Není se třeba lekat, to co Vás to bude stát je váš volný čas. Tyto webináře budu dělat mimo moji pracovní aktivitu a proto budou až večer v čase 17:00 – 18:00.

Webináře budou probíhat na platformě Cisco Webex a nebude potřeba žádná registrace, účast bude zcela anonymní. V době kdy má být webinář prostě půjdete na https://democorp.webex.com/meet/mhansgut, zadáte libovolné jméno a libovolnou emailovou adresu a budete sledovat webinář.

Protože se nebudete nikde registrovat, tak pokud by se z nějakého důvodu adresa změnila nebo byla nějaký jiná změna, budu o tom informovat zde na webu. V případě, že se nebudete moci připojit, tak se podívejte zda na web zda není nějaká změna.

Z webinářů nebude záznam, takže jedinou možnost jak info získat je účastí na webináři.

Aktivity nad rámec webinářů

Pod hlavičkou firmy TOTAL SERVICE a.s. je možné zajistit podporu, licence i konzultace pro IBM MaaS360. Potřebujte školení pro firemní správce IBM MaaS360, pro lidi na firemním helpdesku nebo pro koncové uživatele? Pokud jsou to věci které potřebujete řešit, tak mne kontaktujte na email mhansgut@totalservice.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *