Kiosk mód na mobilním zařízení pomocí IBM MaaS360 – webinář zdarma

Čtvrtý a poslední ze série webinářů IBM MaaS360 bude již v pondělí 26.4.2021. Webinář bude probíhat na platformě Cisco Webex. Není potřeba žádná registrace, není třeba se nikde hlásit. Prostě 26.4.2021 v 17:00 přijďte na https://democorp.webex.com/meet/mhansgut.

Co je kiosk mód si řekneme na webináři, ale abyste věděli zda pro Vás má nebo nemá webinář smyls, tak lehké naťuknutí.

Kiosk mód vám umožní zamknout na zařízení jednu aplikaci, která bude spuštěna a ze které nebude uživatel moci odejít do prostředí mobilního zařízení.

Kiosk mód tak můžete s výhodou využít na pobočkách, kde můžete např. přes iPad zpřístupnit svým klientům nějaké informace. nebo třeba dokumenty.

Druhým příkladem využití kiosk módu může být případ kdy děláte nějaký průzkum, máte v terénu lidi (brigádníky) kteří tento průzkum dělají. Tyto lidi vybavíte telefonem nebo tabletem s aplikací ve které průzkum zaznamenávají, ale aby se nedostali do systému tohoto mobilního zařízení tak pomocí kiosk módu zpřístupníte pouze uvedenou aplikaci. 

Obsah webinář

  • Nastavení kiosk módu na iOS zaříezní

Protože se nebudete nikde registrovat, tak pokud by se z nějakého důvodu adresa změnila nebo byla nějaký jiná změna, budu o tom informovat zde na webu. V případě, že se nebudete moci připojit, tak se podívejte zda na web zda není nějaká změna.

Z webinářů nebude záznam, takže jedinou možnost jak info získat je účastí na webináři.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *