O blogu

Vítejte na blogu „Jak na Lotus“.

V letech 1996 až 2004 existoval samostatný blog maha.wz.cz kde jsem publikoval články vztahující se k produktům SW Lotus a které popisovaly postupy jak co udělat a nastavit (Jak na Lotus). V roce 2004 jsem tento blog sloučil s osobním blogem www.hansgut.com. Nebylo za tím nic jiného než to, že se mi nechtěli udržovat dva blogy. Postupem času se ale ukázalo, že to nebylo šikovné rozhodnutí. Lotusáky začalo „otravovat“ publikování článků na jiná témata a ostatní zase publikování článků na téma Lotus.

Po cca deseti letech, na základě podnětů čtenářů webu www.hansgut.com, jsem se tedy rozhodl opět rozhodl blog rozdělit.

Blog „Jak na Lotus“ se bude věnovat pouze produktům SW Lotus (od roku 2014 přejmenovány na IBM Collaboration Solutions). Když už začínám znovu tak jsem zvolit i příhodný název a JakNaLotus které dříve existovalo jen jako kategorie jsem zaregistroval jako doménu a název celkého blogu. Jsou zde dostupné všechny články původně publikované na www.hansgut.com a to včetně komentářů. Osobní blog věnovaný všemu ostatnímu bude na adrese www.hansgut.cz.

Abych Vám, čtenářům blogu „Jak na Lotus“, zjednodušil přístup k informacím, vytvořil jsem pro tento blog stránku na Facebooku i na Twitteru. Neměl by tak být problém získat přístup k informacím a notifikace o nových článcích.

Ikdyž se to nemusí na první pohled zdát, tak blog „Jak na Lotus“ píši ve volném čase bez příspěvku na jeho provoz nebo honorář za publikované články. Od toho se bude také odvíjet frekvence publikování článků, která nebude nijak závratná a už vůbec ne pravidelná. Vše bude záležet na tom jak bude čas a elán psat články.