SUTOL Symposium 2019 již příští měsíc

Tradiční jarní/letní SUTOL akce s názvem SUTOL Symposium 2019 bude již příští měsíc, 22. května 2019.  Akce se bude konat na tradičním místě v prostorách konferenčního centra Greenpoint (Dvouletky 529/42, Praha 10 – Strašnice).

Ve světě Collaboration Solutions (Domino, Notes, Sametime, Connections a Verse) se toho za poslední dobu odehrálo poměrně hodně. Na podzim 2018 vyšly nové verze Domino a Notes 10 a s tím další novinky které tato verze umožňuje. Jednou z nich je aplikace Notes klienta pro iPad (zatím ve veřejné beta verzi), ale i nové funkce pro uživatele v klasickém klientovi nebo nové funkce pro administrátory, které jim umožní snadnější správu infrastruktury Notes/Domino. Nezapomnělo se ani na vývojáře Domino aplikací, kteří dostali nové možnosti jak psát aplikace na Dominem a jak je integrovat s okolním světem.

Časový harmonogram zatím není znám a řečníci také zatím nebyly odhaleni, ale již jsou známá témata na která se můžete těšit. Do výběru se dostala tato:

  • Keynote: Strategie Notes/Domino do budoucna, Domino V11 a dále
  • Upgrade klientů na Notes V10. Různé způsoby aktualizace klientů na nejnovější verzi 10.0.1: Script, Marvel Client Upgrade, AUT.
  • Novinky v Connections. Aktuální informace o nástroji pro Intranet a práci s dokumenty napříč organizací i s externími spolupracovníky.
  • Domino Mobile Apps. Jak zprovoznit a pracovat s klientem Notes pro Apple iPad.
  • Tipy pro Notes/Domino. Užitečné tipy pro práci s klientem IBM Notes.
  • Domino AppDev Pack. Co přináší nejnovější verze a v čem vám může pomoci.
  • DQL Explorer. Užitečný nástroj pro práci s daty v Dominu nejen pro vývojáře.

Pokud Vás výše uvedená témata zajímají, tak doporučuji s registrací neotálet. Posledních několik SUTOL akcí bylo obsazeno do posledního místa a možnost registrace musela být zastavena. Tak pokud máte zájem účastnit se akce SUTOL Symposium 2019, tak neváhejte a registrujte se. Další informace a odkaz na registrační formulář najdete na stránce Suotl.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *