Čas na změnu, končím ve Sberbank

Vás se kterými jsem často v kontaktu jsem už informoval emailem, ostatní se to dozví nyní. K datu 31.3.2019 jsem dostal ve Sberbank CZ výpověď z organizačních důvodů. Paradoxem je, že 31.3.2004, tedy přesně před 15 lety jsem dal výpověď u předchozího zaměstnavatele abych nastoupil do Volksbank (dnes Sberbank), která mne oslovila abych k nim nastoupil jako správce IBM Domino/Notes serverů, Domino aplikací, emailové infrastruktury a podílel se na návrhu a architektuře infrastruktury pro collaborations software.

Činnosti, které jsem na postu System Engineer ve Sberbank CZ zastával

  • správa emailových serverů
  • správa Domino serverů a aplikací
  • správa SW pro týmovou práci (IBM Connections a MS Sharepoint)
  • správa SW pro online komunikaci (IBM Sametime a MS Skype for Business)
  • správa mobilních zařízení (IBM MaaS360 a Cisco Meraki)
  • podpora Apple zařízení

bude nadále zajišťovat někdo jiný. Moje emailová adresa je do 31.5.2019 přesměrována na kolegu, který Vám na vaše email odpoví nebo je předá na kompetentní osoby. Pokud tedy email zašlete na moji bankovní emailovou adresu dostane se určitě do správných rukou. Kolegům držím palce ať se jim

I nadále bych rád zůstal v oboru a tak v současné době vyhledávám zajímavé pracovní nabídky a jsem otevřen i nabídkám ze stran kolegů, kamarádů a pracovních agentur. Pokud byste věděli o volné pozici kde bych uplatnil moje dosavadní zkušenosti (zejména v oblasti IBM Domino/Notes), budu rád pokud mi dáte vědět. Místo práce nejlépe Brno a okolí. V případě finančně zajímavé nabídky jsem ochoten dojíždět i dále nebo kombinovat práci z domů s prací v místě firmy (např. 3 dny Praha a 2 dny z domů). To už ale bude záležet na osobním jednání při případném pohovoru.

Moje služby v oblasti IBM Domino/Notes můžete i nadále poptávat s tím, že do doby než budu někde zaměstnaný, tak jsem zakázky schopen realizovat v kratších dodacích termínech než tomu bylo při zaměstnání..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *