Od června u nového zaměstnavatele

Jak se ukázalo, tak získat nové zaměstnání v oboru administrátora platformy HCL (IBM) Domino/Notes, kterému se věnuji více jak 20 let není vůbec jednoduché a nepomohou vám v tom ani ocenění a prokazatelné výsledky.

Po ukončení pracovního poměru ve Sberbank z organizačních důvodů, jsem v minulých měsících reagoval na několik nabídek práce (převážně v Praze) na obsazení místa administrátora HCL Domino/Notes, SW pro týmovou práci (IBM Connections a MS SharePoint) a online komunikaci (IBM Sametime). Avšak ani v jednom případě jsem se nedostal do dalšího kola výběrového řízení, tedy k osobnímu pohovoru s tím, že byla dána přednost uchazečům jejichž profesní profil více odpovídá požadavkům na danou pozici nebo jsem nedostal vůbec žádnou odpověď.

A co teď?

Rozhodl jsem se přejít na stranu dodavatele IT služeb a od 1. června 2019 jsem nastoupil do firmy TOTAL SERVICE a.s., která je mimo jiné IBM Business Partner, HCL Business Partner a Cisco Business Partner. Moje působení v oblasti collaboration produktů HCL Domino/Notes, HCL Sametime, HCL Connections tak pokračuje pořád dál a současně se moje činnost rozšiřuje o Cisco Collaboration kam patří Cisco Webex Teams a Cisco Webex Meetings. Nově pak začnu působit i v oblasti security SW jako je HCL BigFix, IBM Qradarm, IBM MaaS360, Safetica a dalších.

Tato změna, kdy jsem přešel ze strany zákazníka na stranu dodavatele je výhodná pro firmy používající produkty HCL Domino/Notes, HCL Sametime, HCL Connections a IBM MaaS360. Nyní tyto firmy mohou moje dlouholeté zkušenosti nejen v oblasti HCL Domino/Notes, využít v rámci objednávky služeb od firmy TOTAL SERVICE a.s.. Pro Vás jako zákazníka to má jednoznačně výhodu v tom, že služby (konzultace, profylaxe, správa a školení HCL Domino/Notes) budou zaštítěny smlouvou se stabilní firmu působící více jak 22 let v oblasti dodávky ICT služeb a jejich čerpání bude možné ve větším objemu než v případě kdy jsem tyto služby nabízel jako OSVČ při zaměstnání.

Pokud vybíráte partnera pro konzultace, školení, administraci, profilaxe či technickou podporu v oblasti produktů HCL Domino/Notes máte tak možnost využít moje služby prostřednictvím firmy TOTAL SERVICE a.s., firmy, která v oblasti ICT služeb působí více jak 22 let.

Neřešíte zrovna oblast HCL Domino/Notes, podívejte se na další nabízené služby TOTAL SERVICE a.s. a neváhejte nás oslovit pokud tam bude oblast kterou potřebujete řešit.

Těším se na výzvy, které se mi otevírají s přechodem do TOTAL SERVICE a.s. na stranu dodavatele IT služeb a na možnost evangelizace produktů HCL z pozice firmy, která je HCL Business Partner v České republice.

Články na tomto blogu tak nebudou utlumeny, ba naopak si myslím, že vzhledem k pracovním příležitostem bude prostor i pro články z oblasti dalšího SW.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *