Chybný pruh akcí v novém emailu – nové informace

Tak včerejší nadšení z vyřešením problému pruhu akcí a překreslování okna admin klienta bylo předčasné. Dnes ráno po zapnutí notebooku byl problém opět zpět.

Provedl jsem tedy odinstalaci SW HP Protect Tools Security Manager verze 6.03.959 a problém je opět vyřešen. Pro jistotu jsem ještě udělal několik restartů a vypnutí a zapnutí notebooku, ale zatím se problém zpět neobjevil.

Jak jsem zjistil, tak problém nebyl pouze s překreslováním admin klienta při změně velikosti okna a z pruhem akcí. Problémy s překreslením mělo i okno “Správa počítač”, které při zobrazení “Správce disků” a změně velikosti okna rovněž nepřekreslilo jeho rozložené do nové velikosti. I tento problém se vyřešil odinstalací HP Protect Tools Security Manager verze 6.03.959.

Tak i tato radost byla předčasná, bohužel. Problém s pruhem akcí je po nějaké době opět zpět. Jak to tak vypadá tak problém asi bude ve Windows 7 64bit SP1 v kombinaci s Lotus Notes 8.5.2, ale pouze při nějakých konkrétních konfiguracích. Někteří lidé, kteří mají Windows 7 64bit SP1 v kombinaci s Lotus Notes 8.5.2 totiž tento problém nemají..

Jediným skutečně zaručeným řešením tak asi bude to co je popsáno na stránkách IBM a to počkat na Lotus Notes 8.5.3 kde je tento problém odstraněn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *