Od června u nového zaměstnavatele

Základní

Jak se ukázalo, tak získat nové zaměstnání v oboru administrátora platformy IBM Domino/Notes, kterému se věnuji více jak 20 let není vůbec jednoduché a nepomohou vám v tom ani ocenění a prokazatelné výsledky.

Po ukončení pracovního poměru ve Sberbank z organizačních důvodů, jsem v minulých měsících reagoval na několik nabídek práce (převážně v Praze) na obsazení místa administrátora IBM Domino/Notes, SW pro týmovou práci (IBM Connections a MS SharePoint) a online komunikaci (IBM Sametime). Avšak ani v jednom případě jsem se nedostal do dalšího kola výběrového řízení, tedy k osobnímu pohovoru s tím, že byla dána přednost uchazečům jejichž profesní profil více odpovídá požadavkům na danou pozici nebo jsem nedostal vůbec žádnou odpověď.

Nakonec jsem se rozhodl, že zkusím něco nového a od června 2019 jsem nastoupil do firmy TOTAL SERVICE a.s. na pozici Security specialist. Produkty IBM Domino/Notes, IBM Connections a IBM Sametime, tak již nejsou primární částí moji pracovní náplně, ale rozhodně jsem práci s těmito produkty neukončil a i nadále se jim věnuji. Druhou zásadní změnou je to, že jsem se přesunul z pozice „u zákazníka“ na pozici „u dodavatele“.

Tato změna, kdy jsem přešel ze strany zákazníka na stranu dodavatele, může být paradoxně výhodná pro firmy používající produkty IBM Domino/Notes. Nyní můžete moje znalosti, nejen v oblasti IBM Domino/Notes, využít v rámci objednávky služeb od firmy
TOTAL SERVICE a.s.. Pro Vás jako zákazníka to má jednoznačně výhodu v tom, že služby (konzultace, profylaxe, správa a školení IBM Domino/Notes) budou zaštítěny smlouvou se stabilní firmu působící více jak 22 let v oblasti dodávky ICT služeb a jejich čerpání bude možné ve větším objemu než v případě kdy jsem je tyto služby nabízel jako OSVČ při zaměstnání.

Pokud právě nyní hledáte nebo v budoucnu budete hledat partnera pro konzultace, školení, administraci, profilaxe či technickou podporu v oblasti produktů Domino/Notes máte tak možnost využít moje služby prostřednictvím firmy TOTAL SERVICE a.s., firmy, která v oblasti ICT služeb působí více jak 22 let.

Neřešíte zrovna oblast Domino/Notes, podívejte se na další nabízené služby TOTAL SERVICE a.s. a neváhejte nás oslovit pokud tam bude oblast kterou potřebujete řešit.

 

Leave a Reply