Ytria Tools

Je to asi rok co jsem mailem obdržel nabídku na prezentaci produktu Ytria Tools. Shlédnul jsem tedy na internetu webové stránky k tomuto produktu které tehdy byly jen v angličtině, ale nějak jsem se tím prokousal. Produkt na mě udělal dobrý dojem a tak jsem stáhnul instalční balíček a nainstaloval. Musím říci že samotná instalace na mě působila trochu složitě a napoprve jsem se do ni zamotal. Nic méně nakonec se instalace povedla a já měl Ytria Tools na svém počítači, přesněji řečeno ve virtuálu.

Otestoval jsem všechny produkty které Ytria Tools nabízí a musím říci, že ikdyž jsem nástroje používal bez jakéhokoli zaškolení, jen s tím co jsem si našel v helpu nebo na webu, dojem který jsem získal na webových stránkách se při praktickém použití potvrdil. Po nějakou dobu jsem nástroje ještě zkoušel a následně se domluvil s několika lidmi které znám a dělají vývoj nebo administraci v Lotus Notes zda by měli zájem o prezentaci produktů firmou Actis která je partnerem Ytria v ČR. Několik se nás domluvilo a v Brně pro nás byla udělaná prezentace produktu.

Vzhledem k tomu, že mezi testováním a prezentací byla vydaná nová verze byl nám po prezentaci poskytnut licenční kód pro otestování nové verze. Při tomto testování jsem se definitivně rozhodnul pro koupi Ytria Tools a protože i ve firmě s tímto souhlasili ke konci roku jsme objednali jak licenci pro administrátorské nástroje, tak licenci pro nástroje vývojářské.

Osobně mohu tyto nástroje jen doporučit, takže neváhejte a

  • podívejte se na web
  • vyzkoušejte
  • objednejte
  • nainstalujte
  • používejte

V nepravidelných intervalech a v závislosti na volném čase se můžete těšit na další články k Ytria Tools. Zaměřím se zejména na nástroje určené pro adminy, tedy balík EZ Suite Admin který obsahuje nástroje scanEZ, aclEZ, agentEZ a signEZ.

     

Jeden komentář k „Ytria Tools“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *