Vyzkoušejte zdarma IBM MaaS360

V době covidu jsem dělal serii webinářů týkajících se IBM MaaS360. Cílem těchto webinářů bylo umožnit potencionálním zájemcům ukázat co IBM MaaS360 umí a s čím může firmě pomoci. Rozhodl jsem se letos zopakovat jeden z těchto webinářů a to konkrétně ten který se věnuje tomu jak založit trial a jak udělat základní nastavení a přidat první zařízení. Webinář bude probíhat na platformě Cisco Webex, není potřeba žádná registrace ani se není třeba nikde hlásit. Prostě 24.5.2023 v 17:00 přijďte na https://democorp.webex.com/meet/mhansgut.

Obsah webináře bude následující:

  • Vytvoření trial účtu
  • Přihlášení do cloudu IBM MaaS360
  • Povolení základních služeb
  • Přidání prvního zařízení

Nestihli jste webinář?

Nestihli jste tento webinář zdarma a chcete si vyzkoušet IBM MaaS360 u Vás ve firmě? Kontaktujte mne na email mhansgut@totalservice.cz a domluvíme se na možnostech realizace trial účtu pro vaši firmu.

Potřebujete podporu, licence, konzultace nebo školení?

Pod hlavičkou firmy TOTAL SERVICE a.s. je možné zajistit podporu, licence i konzultace pro IBM MaaS360. Potřebujte školení pro firemní správce IBM MaaS360, pro lidi na firemním helpdesku nebo pro koncové uživatele? Pokud jsou to věci které potřebujete řešit, tak mne kontaktujte na email mhansgut@totalservice.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *