TwitterBerry – Twitter pro BlackBerry

image V minulém článku o twitteru na BlackBerry jsem se věnoval aplikaci TinyTwitter. Neduhem této aplikace byla skutečnost, že občas vyhazovala chybové hlášky, které se po nějaké době staly otravné.

Poohlédnul jsem se tedy po jiné aplikaci, která by byla spolehlivější. Na webu jsem našel aplikaci TwitterBerry. Instalace je možná jak prostřednictvím vestavěného webového prohlížeče, tak stažením do počítače a následnou instlací pomocí BlackBerry Desktop Managera.

Instalace a prvotní nastavení

  1. Stáhněte a nainstalujte aplikaci
  2. V menu Download se objeví ikona nové aplikace TwitterBerry, kterou můžete dle libosti přesunout.
  3. Pro nastavení aplikace budete potřebovat znát vaše uživatelské jméno a heslo pro Twitter. Dále je zde možné nastavit interval aktualizace a výchozí stránku, která se zobrazí po spuštění programu.
    twitterberry[1]
  4. Nastavení uložte a přejděte do programu

Program máme nainstalovaný a nastavený. Pojďme se podívat na jeho použití. Pokud jste provedli stejné nastavení jako já výše, po spuštění se zobrazí příspěvky od přátel které máte přidané v Twitteru.

Mezi další možnosti zobrazení patří:

  • zobrazení vlastních příspěvků
  • zobrazení reakcí na mé příspěvky
  • veřejný seznam všech příspěvků
  • seznam mých kontaktk na Twitteru

Nastavení zvuků

Možnosti nastavení zvuků vycházejí ze skvělých možností BlackBerry. Je možné nastavit jak se bude signalizovat upozornění na odpověď na můj příspěvek, na novou zprávu od přátel a na přímou zprávu. Pro každou z těchto událostí je možné nastavit jiný zvuk pro případ, že BlackBerry je v pouzdře nebo mimo pouzdro.

 

twitterberry[2] twitterberry[3] twitterberry[4]

0 komentářů k „TwitterBerry – Twitter pro BlackBerry“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *