Safetica Certifikace pro rok 2022

Když jsem před několika lety nastupoval na pozici Security specialist, tak jsem začínal se zcela novou IT oblastí. Produkty které jsem do té doby neznal nebo je znal pouze ze strany uživatele (zákazníka), jsem začal poznávat ze strany dodavatele a spravovat je u zákazníků. Mimo to jsem se dostal i k tomu, že jsem začal mít možnost tyto produkty zákazníkům prezentovat a ukazovat jaké benefity jim tyto produkty přinesou.

Jedním z těchto produktů je i řešení Safetica od společnosti Safetica a.s., které se od té doby posunulo o velký kus dál. Safetica dostala nové funkce a nové možnosti nasazení. Od verze 10.0 se nejedná pouze o onpremis řešení v podobě Safetica ONE, ale je možné mít Safeticu i ve variantě SaaS v podobě produktové řady Safetica NXT.

No a červenci 2022 jsem složil i poslední dvě certifikace na tento produkt a stel se tak držitelem certifikátů Safetica Certified Profesional, Safetica Certified Sales Profesional a Safetica Certified SaaS Specialist pro rok 2022.

Není mnoho SW produktů a řešení o kterých bych mohl říci že mne fakt baví. Safetica takovým řešením je a fakt mně baví, bez ohledu na to zda se jedná o prezentaci produktu, implementaci, administraci nebo školení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *