Přechod na BlackBerry

Tak a je zde další zásadní změna v mobilním zařízení které používám. Před několika lety jsem opustil Ericssony, PDA a Psiony a přešel na Nokia Communicator a nyní je zde obdobná změná kdy přecházím na zcela odlišné zařízení kterým je BlackBerry, konkrétně BlackBerry 9000 Bold.

Včera jsem ho vybalil z krabice a designově je to paráda, aspoň pro mně. Ti co mě trochu znají tak ví, že jsem si vždycky potrpěl na originalitu v telefonech a že jsem toho vystřídal opravdu hodně:

U BlackBerry jsem na rozpacích z klávesnice, jen přeci jsem si na komunikátorech zvykl na jiný komfort a na rovinu musím přiznat že nikdy jsem nebyl příznivcem telefonů Nokia E61(i) a E71 právě kvůli klávesnici která je řešena podobně jako u BlackBerry.

Po zapnutí mě trochu zarazil dlouhý náběh systému kde jsem chvílemi byl na pochybách zda telefon „nezatuhnul“.

Prostředí je něco zcela jiného ne to na co jsem byl zvyklý z mobilních telefonů, PDA nebo Psionů a asi mě dá chvíli práce než si na ovládáni zvyknu.

První dojem který mám: designově povedené zařízení s neobyčejně dlouhým startem a zcela odlišným ovládáním proti všemu na co jsem byl zvyklý.

Už teď se můžete těšit na moje poznatky se zařízením BlackBerry a to jak s jeho ovládáním a nastavením, tak i s jeho použitím ve spojení s Lotus Notes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *