BlackBerry, nová oblast na tomto webu

Od dnešního dne mám k dispozici zařízení BlackBerry, konkrétně Bold 9000, který je aktivovaný proti BlackBerry Enterpsise Serveru a jako mobilní operátor je T-Mobile.

Se zařízením BylackBerry, které je dílem kanadské firmy Research in Motion (RIM) jsem se v minulosti již setkal (pokud se nepletu tak to bylo v roce 2003 na nějaké prezentaci) a jeho možnosti mě tehdy překvapily. Zejména co se týká propojení s firemním emailem, kalendářem a kontakty na firemním serveru. Ve firemním nasazení je zcela jistě neocenitelnou funkcionalitou propojení se BlackBerry serverem, který umožní vzdáleně spravovat a konfigurovat takto připojená zařízení. Právě firemní klientela je to, kam RIM primárně směřuje svoje zařízení.

Vzhledem k tomu, že to pro mě je zcela neznámá oblast a na českém webu jsem moc informací nenašel, rozhodl jsem se tento blog rozšířit o novou oblast a budu zveřejňovat články o BlackBerry.

Pokud Vás příspěvky o BlackBerry budou zajímat, tak budu rád když se na tento web budete vracet a případně zanecháte nějaký ten komentář.

Na první článek se můžete těšit již tento týden.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *