Konec článků do rubriky „Jak na BlackBerry“

Když jsem se v roce 2008 dostal k BlackBerry, tak na českém internetu nebyl žádný ucelený blog věnovaný této značce. V prosinci 2008 jsem se tedy rozhodl založit na tomto blogu kategorii „Jak na BlackBerry“, která měla za cíl přinášet uživatelům informace a rady jak na práci s BlackBerry zařízeními.

Za dobu existence kategorie „Jak na BlackBerry“ jsem v ní publikoval 76 článků, většina z nich měla stovky a některé dokonce tisíce zobrazení, dostával jsem dotazy jak co udělat a nastavit. Některé články dokonce převzaly weby Mobilmania a Smartmania. Z tohoto všeho usuzuji, že energie a volný čas, které jsem do článků v této kategorii investoval někomu pomohli a byly přínosné.

V roce 2010 ale vznikl blog BlackBerryCzech, který se specializuje na produkty a dění okolo BlackBerry a já již nemám sílu a hlavně důvod pokračovat v informacích o BlackBerry v kategorii Jak na BlackBerry. Na tomto blogu tak články o BlackBerry končí.

Současně mi je ale líto všechno zahodit a tak články zde i nadále zůstanou přístupné. Nové články do této kategorie ale budou vznikat jen výjimečně. Zejména pokud se mi dostanou do rukou nová zařízení k testování, tak se zde podělím o svoji uživatelskou recenzi.

Tímto děkuji za přízeň všem pravidelným i nepravidelným čtenářům a třeba se potkáme na blogu BlackBerryCzech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *