Jaká byla série webinářů IBM MaaS360

V dubnu probíhala série webinářů na téma IBM MaaS360, které byly pro čtenáře tohoto blogu zdarma. Nikde na ně nebyla žádná reklama, nikde jinde než zde na blogu jsem o těchto webinářích neinformoval. Možná si někdo řekne proč, proč když tomu věnuji volný čas, tak nedám vědět širší veřejnosti a dělám tyto webináře zdarma. Důvod je jednoduchý.

  • Webináře na téma IBM MaaS360 jsem dělal více méně poprvé
  • Potřeboval jsem si webináře na toto téma vyzkoušet
  • Chtěl jsem dát možnost zdarma poznat jedno z MDM/EMM řešení, které mám vyzkoušené a věřím mu
  • Chtěl jsem si ověřit zda o něco takového bude zájem

Webinářům jsem věnoval (mimo jejich přípravu) každé dubnové pondělí hodinu svého volného času v době od 17:00 do 18:00 a tento čas se mi povedlo více méně dodržet. Někdy jsem byl rychlejší někdy to bylo o malinko delší.

Na webináře jsem nevyžadoval registraci, bylo možné se přihlásit přímo do probíhajícího webináře s libovolným jménem a emailem.

Účast ne webinářích byla cca 5 až 10 účastníků, kteří vydrželi po celou dobu webináře. Předpokládám tedy že témata byla zajímavá a snad i dobře prezentovaná z moji strany.

Všem zúčastněným děkuji a doufám, že jim informace z webinářů pomohou v jejich dalších krocích s IBM MaaS360. 

Nestihli jste webináře zdarma?

Pokud jste tyto webináře nestihli, pořád máte možnost mne kontaktovat na email mhansgut@totalservice.cz a pod hlavičkou TOTAL SERVICE a.s. se můžeme domluvit na možnostech webinářů pro Vás.

Potřebujete odporu, licence, konzultace nebo školení?

Pod hlavičkou TOTAL SERVICE a.s. pro Vás mohu toto všechno zajistit. Kontaktujte mne na email mhansgut@totalservice.cz a probereme možnosti jaké služby v oblasti IBM MaaS360 vám můžeme nabídnou a domluvíme další spolupráci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *