Jaká byla jubilejní 10. SUTOL konference

SUTOL (Czech Lotus User Group) pořádá každý rok dvě akce. Na jaře to je SUTOL Symposium, akce která je více zaměřena na netechnické přednášky a na podzim SUTOL Konferenci, která je orientována více technicky a troufnu si říci, že obě tyto akce jsou úspěšné. Letos bylo u obou akcí nutné zastavit možnost registrace na číslech přesahujících 100 účastníků.

Akci zahájila Huguette Ranc, IBM Collaborative & Watson Talent Vicepresident Europe a následovala přednáška Drew Birnbauma o novinkách v IBM Domino a vizích do dalších verzí.

Další přednášky již byly od českých přednášejících a technicky zaměřené. Byly prezentovány novinky IBM Domino 10 jak pro administrátory tak pro vývojáře. Všechny prezentace z konference jsou na webu SUTOL.cz.

Moji prezentaci s názvem „Tipy pro administrátory IBM Domino“ stáhnete rovněž na Slideshare. Upřímně řečeno měl jsem z přednášky dobrý pocit a náramně jsem si ji užil. I když nebyla přednáška zaměřena na novinky IBM Domino 10, tak věřím že si v ní každý našel nějaký tip, který pro něho byl buď nový nebo ho alespoň navedl správným směrem.

Díky organizátorům za skvěle připravenu akci jejíž jsem mohl být součástí nejen pasivně v roli účastníka, ale i aktivně s mojí přednáškou.

Líbila se vám moje přednáška? Pokud ano, budu rád pokud jako poděkování dáte „To se mi líbí“ moji stránce JakNaLotus na Facebooku.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *