Ideální čas na nákup licencí IBM Domino, už jen měsíc

Když v říjnu IBM vydala novou verzi IBM Domino serveru, tak s společně s jejím vydáním zveřejnila i akci na nákup licencí IBM Domino. Konkrétně se jedná o akci na dva typy nákupu:

  • Pokud potřebujete dokoupit nové licence abyste byli v souladu s licenční politikou tak můžete dosáhnout na slevu až 20%.
  • V případě, že chcete obnovit SW podporu (reinstatement) a mít tak možnost upgradovat na IBM Domino 10, tak můžete dosáhnout na slevu až 50%.

V obou případech je ale potřeba si pospíšit, protože tak akce platí pouze na nákupy realizované do 31.12.2018. Více o této akci můžete zjistit na oficiálním webu nebo u obchodníka od kterého běžně licence nakupujete. Pokud takového obchodníka aktuálně nemáte, můžete se obrátit přímo na Petra Kunce z IBM.

Když už tu je řeč o nákupu licencí, tak by bylo škoda koupit licence a nevyužít plný potenciál SW který je součástí těchto licencí. Pokud si nejste jisti co všechno vlastně v licenci IBM Domino / IBM Notes máte, tak doporučuji podívat se i na článek Co mám v rámci licence IBM Domino a IBM Notes.

Snímek obrazovky 2018-11-30 v 20.17.46

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *