Elektronicky podepsané emaily

Elektronický podpis je část bezpečnosti, která se v poslední době stále častěji řeší nejen směrem ven z organizace, ale i u emailů a dokumentů v rámci interních komunikací.

V případě, že potřebujete u firemních emailů vyřešit jejich elektronické (digitální) podpisy, IBM Domino ve spojení s IBM Notes klientem Vám toto řešení nabízí v rámci standardních funkcionalit. Není potřeba kupovat nebo instalovat další software, vše máte v rámci základní funkcionality.

Pokud pracujte v nadnárodní firmě, tak většinou tyto firmy mají v jednotlivých státech samostatné Domino prostředí, které ale bývá propojeno na úrovni Domino serverů. Taková konfigurace Vám umožňuje využit elektronický podpis v rámci emailové elektronické komunikace napříč koncernem. 

Pokud chcete odesílaný email elektronický (digitálně) podepsat, klepněte před jeho odesláním na Volby doručení a zatrhněte položka Podepsat.

Myslíte si, že je tento tip užitečný, budu rád pokud ho budete sdílet s kolegy a případně i na sociálních sítích.

Máte nějaký nápad na Notes tip, který by se měl objevit zde na stránkách? Napište mi Váš námět emailem nebo do komentáře k článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *