Citlivá firemní data pod kontrolou s řešením Safetica.

Víte jak vaší zaměstnanci nakládají s citlivými daty které máte ve firmě? Máte pod kontrolou zda vaše citlivá data neopouští firmu prostřednictvím běžných komunikačních kanálů, které nemusí být vždy zabezpečené nebo které ukládají data na místech která nemáte pod kontrolou?

Mezi takové komunikačními kanály mohou patřit například e-mail odeslané na freemailové servery, různé aplikace pro Instant messaging, internetová cloudová úložiště nebo třeba i USB zařízení.

Pokud patříte mezi firmy, které nemají přehled o pohybu citlivých informací a chcete tuto situaci napravit, jedním z možných řešení může být Safetica a její DLP systém. Nevíte co od Safetica řešení očekávat? Podívejte se na následující dva články, které byly publikovány na webu Safetica a které Vás mohou inspirovat:

Chcete se o Safetica řešení dozvědět více? Kontaktujte mne na firemní e-mail uvedený v kontaktech. S kolegy pro Vás připravíme představení řešení Safetica a na základě informací které nám poskytnete pro Vás připravíme nabídku řešení.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *