Webex Tip #1: Jak si vytvořit účet pro Cisco Webex

Účet v Cisco Webex je možné vytvořit dvěma způsoby.

  • Free účet, který si může vytvořit kdokoli
  • Trail účet, který Vám může založit některý z partnerů Cisco

Individuální free účet

Tento účet si může zaregistrovat kdokoli a to na adrese https://cart.webex.com/sign-up-webex. Registrace má tři korky:

  • zadáte emailovou adresu,
  • zadáte Vaše jméno a příjmení,
  • na uvedený email Vám byl doručen email kde dokončíte aktivaci vašeho free účtu vytvořením hesla.

Po vytvoření hesla budete přesměrování do vašeho profilu, kde si můžete vyplnit další informace do profilu. Pokud se do profilu budete chtít později znovu přihlásit, můžete tak učinit na adrese https://meetingsemea21.webex.com, která byla i součístí aktivačního profilu.

Free účet má v porovnání s plným účtem určitá omezení. Pokud to s webexem myslíte vážně nebo pokud si chcete vyzkoušet plnohodnotné funkce, doporučuji aktivovat trial účet prostřednictvím některého z partnerů Cisco.

Trial enterprise účet

Pokud se rozhodnete pro registraci trial licence prostřednictvím firmy TOTAL SERVICE a.s. pošlete z firemní emailové adresy email s požadavkem na založení trial licence Cisco Webex na adresu webex@totalservice.cz. Následně budete zpětně kontaktováni pro doplnění dalších informací potřebných pro založení účtu a ověření vašeho požadavku.

Případně můžete požadavek na založení trial licence Cisco Webex napsat na moji emailovou adresu a já Váš požadavek předám dále.

V současné době můžete získat trial licenci Cisco Webex až na 90 dní a pokrýt tak případnou potřebu videokonferencí a výuky na dálku v době koronavirové krize kdy jsou omezené možnosti osobních schůzek a jsou uzavřené školy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *