Termíny pro uzavření nominace HCL Master 2020 a IBM Champion 2020 se blíží

Podzim je tradičně časem pro nominace na ocenění IBM Champion a od letošního roku i na ocenění HCL Master. Ocenění HCL Master přišlo nově s přesunem produktů Domino, Notes, Samatime, Connections, … od IBM k HCL.

  • HCL Master: nominace pro ocenění za činnost v oblasti Domino, Notes, Sametime, Connections
  • IBM Champion: nominace pro ocenění za činnost v oblastech  IBM SW

Na tato ocenění může kdokoli, nominovat kohokoli o kom si myslí, že si toto ocenění zaslouží za svoji činnosti pro komunitu v dané oblasti.

Na ocenění HCL Master můžete kandidáty nominovat do 31. října 2019 a budete k tomu potřebovat pár informací o nominovaném včetně jeho souhlasu s touto nominací. Pokud se někdo rozhodne pro moji nominaci na ocenění HCL Master tak informace které budete potřebovat včetně souhlasu a odkazu na formulář pro nominaci najdete ZDE.

Na nominace IBM Champion je o něco více času a kandidáty můžete nominovat do 22. listopadu 2019. Pro nominaci budete rovněž potřebovat pár informací o nominovaném a jeho souhlas s nominací. Pokud se někdo rozhodne pro moji nominaci na ocenění HCL Master tak informace které budete potřebovat včetně souhlasu a odkazu na formulář pro nominaci najdete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *