SUTOL konference 2015 – hlasujte pro témata

logo_sutolNa webu SUTOLu,  české komunity zabývající se vším kolem produktů z portfólia IBM Collaboration Solutions, byly dnes zveřejněny návrhy témat pro letošní ročník SUTOL konference. Jak jsem již psal na twitteru, podle dostupných informací bude letošní konference odlišná ve dvou věcech:

  • celá konference bude anglicky (osobně jsem zvědav zda alespoň prostřednictvím sluchátek bude tlumočena do češtiny, myslím si že by to bylo fajn)
  • konference bude rozdělena na dvě souběžné části. Jedna se bude věnovat tématům administrace a druhá tématům vývojářským.

Hlasujte pro témata, která byste chtěli vidět na SUTOL konferenci 2015 a zkuste tak ovlivnit skladbu programu. Seznam témat pro která je možné hlasovat jen v blogu nápadů v komunitě The 7th SUTOL Technical Conference.

Jak napsal Martin Jinoch: „K výsledkům hlasování budeme přihlížet při tvorbě programu, nicméně nemůžeme zaručit, že přednášející opravdu bude mít čas přijet. Může se tedy (bohužel) stát, že vysoko hodnocená přednáška nakonec v programu nebude. Není to příliš pravděpodobné, ale vyloučit to nemůžeme.“

Jeden komentář k „SUTOL konference 2015 – hlasujte pro témata“

  1. Ahoj, na angličtinu jsme se opakovaně ptali v dotaznících a naposledy i přímo na Sympoziu. Kromě asi dvou lidí, kteří řekli, že by na anglické přednášky nešli, všichni ostatní souhlasili (nebo alespoň neprotestovali). Tlumočení je nesmírně drahé, navíc u technických témat tlumočníci většinou neumí správně překládat…

    [Odpověď]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *