SUTOL Café Online 01/2021

Během posledního roku se toho hodně změnilo a jednou z těch změn byla i změna formátu v jakém se konají SUTOL akce. Vzhledem k opatřením a omezením možnosti pořádat akce kde by bylo možné se potkat osobně se v roce 2020 konali obě akce, jarní SUTOL Symposium i Podzimní SUTOL Konference  ve formátu online.

Letošní rok to zatím nevypadá o moc lépe a tak jsme se rozhodli přesunout další tradiční akci, SUTOL Café, do online formátu.

Již tuto středu 20.1.2021 ve 13:00 se bude konat první SUTOL Café Online na které bych Vás tímto chtěl pozvat. Mezi témata které Vás budou během asi hodiny a půl čekat se můžete těšit na informace o novinách z oblasti collaboration produktů jako jsou Notes, Domino, Sametime, ….

Obsah bude připravený tak, aby oslovil jak technické uživatele z řad IT správců, tak i netechnické uživatele z řad manažerů pro které může být inspirací toho co jim oblast HCL Software v následujícím období může přinést a usnadnit jim tak plánování strategii IT technologií ve firmě.

Registrovat se můžete prostřednictvím formuláře,  na webu sutol.cz. Po registraci obdržíte email s odkazem na připojení k SUTOL Café Online.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *