Školení Administrace IBM Domino s novinkami verze 10

Je to přesně měsíc co bylo SUTOL Symposium 2018 na kterém jste mohli vidět novinky, které přináší verze 10 a já so na toto dovolím hned navázat aktualizací osnovy školení Administrace IBM Domino. Charakter školení zůstane zachován, vše si během školení prakticky vyzkoušíte, ale nyní již s novinkami které přináší verze 10.

Během třídenního školení si tak vyzkoušíte instalaci a konfiguraci prostředí IBM Domino/Notes tzv. od nuly. Po příchodu na školení budete mít čistý Windows Server a čistý počítač s Windows 10 a v průběhu školení vše společně nakonfigurujeme.

Aktualizovanou osnovu školení, které je pojaté jako opravdu praktický workshop, najdete na stránce Školení IBM Domino na mém webu www.hansgut.cz, kde se dozvíte i jak školení objednat a jak školení probíhat.

  • Nechcete absolvovat celé školení, ale potřebujete vysvětlit konkrétní oblasti nebo způsoby použití? Kontaktujte mne a můžeme například přes Webex udělat online schůzku na konkrétní témata.
  • Potřebujete školení ještě na verzi 9? Toto je také možné. Kontaktujte mne a domluvíme se individuálně.
  • Jste koncoví uživatel, nechce firemní školení, ale pouze poradit  konkrétním tématem? Kontaktujte mne a můžeme například přes Webex udělat online schůzku na konkrétní témata.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *