Seminář R4 to R5

Minulý měsíc jsem se účastnil semináře „Migrační seminář R4 to R5“, který pořádala ve dnech 16.-17.11.1999 v hotelu Čechie, firma CS Development a byl určen pro administrátory systému Lotus Notes. Během dvou dnů, které semínář trval, jsem se dozvěděl hromadu nových věcí, poznal spoustu lidí z oboru a získal dostatek materiálů, které mě určitě usnadní migraci na R5.

Po semináři jsem si na testovací stroj nainstaloval klietna Lotus Notes R5 a začal testovat jak se chovají databáze které jsou programované v Lotus Notes R4 a hlavně jsem se s verzi R5 chtěl seznámit tak, abych v příštím roce mohl upgradovat server na R5.

Kdybych tedy měl seminář hodnotit, tak pro mně byl uspěšný a pánové René Zahradník a Petr Kunc, kteří seminář vedli rozhodně věděli o čem mluví a v problematice se orientovali. Místo které bylo pro seminář bylo zvoleno naprosto úžasně. Přijel jsem v odpoledních hodinách den před seminářem a v hotelu jsem se opravdu nenudil. Bazén a golfový trenažér který v hotelu byl jsem okamžitě využil a strávil příjemné sportovní odpoledné a večer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *