Problém s Nokia Software Updater

Pokud jste v poslední době chtěli stáhnout novější verzi firmware ze stránek Nokia pravděpodobně jste byli informování že je novější verze NSU a byli jste vyzváni k aktualizaci.

Aktualizace proběhla v požádku, ale po opětovném spuštění NSU a pokusu o kontrolu novější firmware telefonu vám byla vrácena hláška „telefon nelze identifikovat“.

Obrátil jsem se na Nokia Careline

Dobrý den,

spustil jsem NSU a byl jsem upozorněn že je novější verze a bez její instalace nebude možné udělat kontrolu zda neexistuje novější verze Firmware. Provedl jsem tedy instalaci, restaltorval počítač, spustil novou verzi NSU a postupoval dle průvodce. Bohužel na konci se mě ukázala chyba „telefon nelze identifikovat“. Postupoval jsem tedy podle korků jak tento problém odstranit, ale vždy jsem končil hláškou „telefon nelze identifikovat“.

Zjištění dostupnosti nového FW a případný upgrade jsem zkoušel na různých počítačích s různou konfigurací a vždy jsem končil stejným problémem „telefon nelze identifikovat“. Prosím o informaci kde je problém nebo jak správně postupovat.


a tady je odpověď od Nokia Careline

Dobrý den

Děkujeme, že jste kontaktoval/a Club Nokia Careline.

Bohužel, je nám velmi líto, ale aktualizace software telefonů je dočasně nedostupná. Byla provedena eskalace do příslušného oddělení. Problém bude odstraněn hned, jakmile to bude možné.
Prosím vyzkoušejte aktualizaci s odstupem času ještě jednou.

Omlouváme se Vám za případné způsobené problémy.

Aktualizaci softwaru telefonů provádí i pracovníci servisního střediska. Adresy a kontakt naleznete na http://www.nokia.cz/A4447015

S pozdravem

JZ
Club Nokia Careline.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *