Problém s iNotes po instalaci FP3 pro Lotus Domino 8.5.2

Jak jsem již naznačil v editaci článku o dostupnosti FP3, po jeho instalaci je problém s přístupem do iNotes a to bez ohledu na to jaký prohlížeč použijete. Po přístupu do poštovní schránky je zobrazena následující chyba:

image

Bohužel po kliknutí na odkaz v řešení se nic nestane a tím pádem se ani nic nevyřeší.

Informace o tomto problému je uvedena i v komentářích na webu SUTOLu pod článkem Lotus Domino a Notes 8.5.2 FP3 ke stažení.

Uvedenému problému se věnuje i téma iNotes Formula error after upgrade 8.5.2 FP3 v diskusním fóru IBM. Zde je v jedné z odpovědí uvedeno jako oficiální řešení odinstalovat FP3 a nainstalovat FP2 a počkat až IBM vydá opravu.

Jako další možné řešení je uvedeno použití souboru Forms85.nsf z FP2. Toto řešení ale není dle výše uvedeného příspěvku testované a podporované.

K uvedenému problému existuje na webu IBM Technote 1506794

Osobně jsem pro řešení tohoto problému použil nahrazení souboru Forms85.nsf souborem z hotfixu, který byl vydán kvůli opravě podpory FireFox4. Toto řešení je v mém případě funkční.

Poznámka:
By mě zajímalo, jak moc IBM testuje FP než je vydá jako opravy nějakých problémů. Typuji že tento FP více komplikací přinesl než vyřešil.

Jeden komentář k „Problém s iNotes po instalaci FP3 pro Lotus Domino 8.5.2“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *