Prezentace ze SUTOL Symposia 2017

Logo Symposium 2017 ctverecO konání SUTOL Symposia 2017 jsem vás informoval o článku na LinkedInu. Účast byla dle mého slušná a i témata byla zajímavá. Letos jsem absolvoval svoji premiéru v roli přednášejícího na podobné odborně zaměřené akci. Doufám že se nebudu mýlit když řeknu že jsem obstál a moje přednáška na téma IBM Support for Microsoft Outlook (IMSMO) zaujala.

Pokud Vám náhodou název IBM Support for Microsoft Outlook (IMSMO) nic neříká, tak se jedná o produkt, který Vám umožní používat MS Outlook jako klienta pro email, kalendář, kontakty a rezervace prostředků a místností vůči IBM Domino serveru.

Osobně tento produkt používám již několik let, tedy od doby kdy se jednalo o neveřejnou verzi a musím říci, že jsem na žádné zásadní problémy nenarazil. Současně je ale nutné zmínit i to, že jistá omezení, která jsou dána protokolem ActiveSync (v beta verzi a neveřejné verzi) nebo protokolem SyncML (aktuální verze) toto řešení má.

Pokud tedy máte uživatele, kteří budou chtít používat pro email, kalendář, kontakty a rezervace jiného „tlustého“ klienta než IBM Notes můžete jim nabídnout MS Outlook bez nutnosti instalovat a spravovat servery MS Exchange.

Moji prezentaci na téma IBM Support for Microsoft Outlook (IMSMO) můžete stahovat pomocí tohoto přímého odkazu. Ostatní prezentace které na Symposiu zazněly najdete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *