Notifikace o novém emailu

Dalo by se říci co se dá nastavit na notifikaci o novém emailu, ale pojďme se podívat na to co v tomto dialogu je možné nastavit.

  • Kontrola nové pošty každých XX minut – toto nastavení ovlivňuje to, jak často bude Notes klient kontrolovat zda zda přišel nový email a pokud nějaký zjistí, tak zobrazí notifikaci. Vzhledem k tomu, že email není online komunikací, tak není důvod zde nastavovat extrémně krátký čas. Tuto položku muže admin uzamknout aby ji nemohl uživatele měnit.
  • Automaticky aktualizovat došlou poštu – aby po doručení nového emailu došlo k jeho zobrazení v doručené poště je potřeba aby došlo k obnovení této složky. Toto a nastavení zajistí aby se složka obnovovala automaticky.
  • Přehrát zvuk – nastavit aby při doručení nového emailu byl přehrán zvuk. Mimo to zde můžete vybrat zvuk který bude přehraný.
  • Zobrazit vysvětlivku – při výběru této položky bude zobrazena standardní standardní upozornění jako tomu bylo u předchozích verzí.
  • Vysunout souhrn – nastavení, které stojí na povšimnutí, protože v okamžiku upozornění na nový email dojde k vysunutí informačního okna, které zobrazuje upozornění na dvě nejnovější zprávy s tím, že je zobrazen odesílatel, datum doručení a předmět.
  • Zobrazit ikonu v oznamovací oblasti – při zatržení této položky bude vedle hodin zobrazena ikona poštovní obálky jako upozornění na nové emaily.

 

Myslíte si, že je tento tip užitečný, budu rád pokud ho budete sdílet s kolegy a případně i na sociálních sítích.

Máte nějaký nápad na Notes tip, který by se měl objevit zde na stránkách? Napište mi Váš námět emailem nebo do komentáře k článku.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *