ManageEngine, nástroj pro správu IT prostředí

Správa IT už dávno není o tom běhat kolem počítačů a lokálně řešit aktualizace, záplaty, instalace a přehled o tom co je a není instalováno. V hodně zvolený nástroj Vám toto vše umožní dělat vzdáleně z jednoho místa. Jedním takovým nástrojem může být řešení od MangeEngine, které se skládá z několika desítek modulů rozdělených do oblastí pro ITSM, Security IT, Monitoring IT, Active Directory a UEM.

Řešíte oblast IT security? V takovém případě vás budou zajímat moduly z oblasti „Security IT“, které Vám mimo jiné pomohou řešit správu privilegovaných účtů a přístupů, sběr a analýzu událostí a logů z celého prostředí a to včetně cloudových platforem.

   

Potřebujete mít přehled o tom co se děje ve vaši síti a jak jsou na tom vaše servery? V takovém případě Vás bude zajímat oblast „Monitoring IT“, kde jsou moduly jako OpManager, Applications Manager nebo NetFlow Analyzer.

  

Prostřednictvím modulů AD360, M365 Manager Plus, SharePoint Manager, ADSelfService a dalších z oblasti Active Directory získáte nástroje pro správu Active Directory, reset hesla, odblokování hesla a doplnění údajů v AD koncovými uživateli., ale i nástroje pro audit AD, recovery AD ze záložních kopii a další užitečné funkce.

  

ManageEngine nabízí řešení i pro firmy, které hledají nástroje pro správu koncových zařízení. Do oblasti UEM patří moduly jako jsou Device Control plus, Mobile Device Manager Plus, Patch Manager Plus a některé další. Tyto moduly Vám umožní správu koncových zařízení od počítačů, přes mobilní zařízení až po zabezpečení prohlížečů.

  

Nenašli jste zde zmínku o řešení pro IT oblast kterou potřebujete řešit? Kontaktujte mne na firemní e-mailovou adresu uvedenou v kontaktech.  Společně s kolegy z TOTAL SERVICE a.s. se podíváme na možnosti řešení které hledáte. 

Chcete cenovou nabídku na licence, PoC, implementaci nebo správu? Opět mne kontaktujte na firemní emailovou adresu uvedenou v kontaktech. S kolegy z TOTAL SERVICE a.s. se s Vámi spojíme a podíváme se na možná řešení.

Přehled všech modulů, které ManageEngine nabízí v jednotlivých oblastech je na následujícím obrázku.

Obrázky použité v článku jsou prolakované z webu MWT Solutions S.A. jediného distributora řešení ManageEngine v Čechách a na Slovensku.

Na webu MWT Solutions je možné zjistit podrobnější informace k celému portfoliu produktů ManageEngine. Je zde také možnost pralinku na online demo jednotlivých produktů nebo prolink na stažení demo verze, která je dostupná po vyplnění několika údajů. 

V případě, že Vás tento článek přiměl k vyzkoušení ManageEngine v online demo, registraci pro stažení demo verze nebo nákupu produktu ManageEngine, budu rád pokud mně nebo TOTAL SERVICE a.s. uvedete jako zdroj odkud jste se o produktu dozvěděli a dáte mi vědět na firemní email uvedený v kontaktech. Moc děkuju.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *