Jaká byla SUTOL Conference 2020

Minulý týden proběhla již tradiční podzemní akce, kterou je technická konference. Po tom co jsme se na jarní akci nemohli potkat osobně, vzhledem k opatřením spojených s koronavirem, tak ani na podzimní akci to nebylo lepší. Obě akce se tak konali online, ale jsem přesvědčen, že to neubralo nic na jejich popularitě. Díky online formě se tak možná zůčastnili i ti, kteří by na klasickou konferenci nepřijeli. Tomu konec konců odpovídá i počet registrovaných účastníků, kterých bylo 203 a počet současně sledujících se pohyboval v rozmezí 130 až 160 účastníků.

Osobně si myslím, že online konference mají i kladnou stránku. Jsou dostupné pro větší počet účastníků, kteří mohou konferenci sledovat a jednodušší na pořízení videozáznamu z přednášek, které je možné následně sdílet. Mě osobně ale chybí oční kontakt s publikem při přednáškách a atmosféra zaplněného přednáškového sálu.

Prezentace z moji přednáška na „Tipy pro administrátory HCL Domino“, která mimo tipů obsahovala i možnou argumentaci proč HCL Domino a HCL Notes je pro Vás dostupná na SlideShare a videozáznam na mém YouTube kanálu. Mimo jiné plánuji, že na mém YouTube kanálu se budou objevovat krátká tematická videa pro konkrétní situace, nastavení a tipy o kterých si myslím že dávají smysl a mohou být prospěšná pro ostatní. Budu rád pokud se kliknutím ZDE přihlásíte k odběru mého kanálu aby Vám tato videa neutekla.

Ostatní prezentace a videa z konference jsou pro vás dostupná na následujících odkazech:

Rovněž můžete začít sledovat SUTOL na sociálních sítích Facebook, YouTube, Twitter a LinkedIn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *