IBM MaaS360 na 90 dnů zdarma

Zaměstnanci a studenti v současné době více pracují z domova a pro přístup k firemním datům využívají mobilní zařízení ať už se jedná o telefony, tablety nebo notebooky. I IBM reaguje na tyto změny které se nyní dějí a nabízí produkt IBM Security MaaS360 – Mobile Device Management na 90 dnů zdarma pro zabezpečení mobilů, tabletů a notebooků.

Účty musí být vytvořeny do 30. dubna 2020, aby bylo možné získat bezplatný přístup. Je možné spravovat až 20000 zařízení. Přístup platí pouze pro nové zákazníky MaaS360 na 90 dní ode dne založení trialu.

V případě, že se rozhodnete pro využití této akce, dejte mi vědět a pomohu Vám se založením uvedených licencí. Nestihnete to do konce uvedeného termíny? Předpokládám, že i po tomto termínu bude možné zřídit standardní trial licence na 30 dnů.

Je zabezpečení mobilních zařízení oblast kterou potřebujete řešit ať už právě teď nebo v blízké době? Budu rád pokud mne oslovíte a probereme společně možnosti.

Pokud se někdo rozhodne sám registrovat trial licence, tak odkaz je https://www.ibm.com/account/reg/cz-en/signup?formid=urx-43416

Oficiální PDF dokument od IBM stáhnete kliknutím ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *