Další český web věnovaný produktům Lotus

Během minulého týdne jsem zaznamenal z několika kanálů informace, že se v malém českém světě Lotusu objevil další web, který je na adrese http://www.lotus-katalog.cz a je věnovaný produktu Lotus Notes/Domino.

Zajímavá je možnost stažení několika aplikací zdarma, možnost podívat se na přehled řešení na platformě Lotus a je zde i seznam partnerů.

Informace na webu jsou zajímavé, ale jako koncový uživatel bych uvítal, pokud by informace byly na jednom místě. Osobně bych tyto informace čekal a hledal na webu SUTOLu, který byl právě k tomuto účelu založen. Alespoň takto jsem to z prezentací a propagací pochopil a pokud se pletu tak mě opravte v diskusi pod článkem.

Přiznám se, že vznik webu http://www.lotus-katalog.cz nechápu. Proč nebylo možné tyto informace umístit na komunitní web SUTOL? Čekal bych, že české firmy, působící v oblasti produktů Lotus, budou podporovat a informacemi plnit český komunitní web.

Pokud jako koncový uživatel hledám nějaké informace či kontakty na firmy poskytující služby a aplikace v oblasti produktů Lotus musím hledat na dvou webech a to není to, co bych zrovna očekával.

Jak mě doplnil Martin v komentáři, zdojem informací o produktech Lotus a hlavně diskuse je na serveru světNotes.cz.

Mezi zdroje informací na českém internetu (nejen) o Lotus produktech tak paří asi nějčastěji tyto weby (pokud jsem na někoho zapomněl, tak se omlouvám):

Jeden komentář k „Další český web věnovaný produktům Lotus“

  1. Nezapomen na svetnotes. Jinak tenhle server vznikl z cisteho nebe s podporou distributora, ktery byl do sutolu prizvan pozdeji. Spolupraci nabidl, ale otazkou je, jak to prakticky realizovat 😉

    [Odpověď]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *