Cisco Webex – řešení pro online komunikaci a výuku

Letos na jaře jsem zde publikoval několik článků věnovaných Cisco Webex a možnosti jeho využití pro online výuku ve školách, ale i pro možnost jeho použití jako řešení pro online komunikaci učitelského sboru. Na jaře také probíhaly několikrát týdně hodinové semináře kde se učitele dozvěděli jak používat Cisco Webex a byl i prostor pro dotazy.

Tyto webináře zajišťovalo Cisco ve spolupráci s jeho partnery pro oblast Cisco Webex. Právě díky jednomu z partnerů, kterým je TOTAL SERVICE a.s., jsem se na přípravě a realizaci těchto webinářů mohl také podílet. Díky, byla to super zkušenost, která mne ohromně bavila a vzhledem k tomu, že rád školím, prezentuji a předávám znalosti a zkušenosti dalším lidem, tak jsem si tuto příležitost nemohl nechat ujít. Není totiž mnoho příležitostí kdy je možnost oslovit početnou skupinu lidí a prezentovat jim možnosti technologie které věříte a kterou používáte několik let.

V rámci pomoci školám v době pandemie COVID-19 poskytovalo Cisco svoje řešení Cisco Webex na 90 dní zdarma aby školy a firmy mohli rychle a bez dalších nákladů reagovat na potřebu výuky nebo komunikace s využitím online nástrojů.

Během uvedených webinářů se opakovala otázka a to jak to bude s možností dalšího využívání Cisco Webex po skončení uvedené akce. Tehdy bylo řešením po uplynutí bezplatného období využívat FREE verzi Cisco Webex, která má ale určitá omezení.

Licence pro učitele

Cisco na potřeby škol, ale současně i na jejich omezené finanční prostředky reaguje a přichází se speciální nabídkou EDU Webex. Tato nabídka přináší školám možnost využití kompletní nabídky licencí Webexu a to včetně licencí na hardwarové videokonferenční zařízení. Důležité je zmínit, že licenci potřebujete pouze pro učitele. Studenti mohou využívat služby Webexu zdarma.

Rychlé nasazení

Aby řešení, které má být úspěšné pro zvládnutí nastalé situace bylo úspěšné, je mimo ceny potřeba zajistit i jeho rychlou a snadnou možnost nasazení. I v této oblasti Cisco Webex boduje. Řešení Cisco Webex je totiž možné nasadit během jednotek dnů a to včetně případného zaškolení učitelů.

Co získám v licenci

Poslední co zbývá říci je co Vám Cisco Webex v rámci EDU licence přinese. Tak tedy:

  • Cisco Webex Meetings pro 1000 účastníků
  • Cisco Webex Events pro 1000 účastníků
  • Cisco Webex Training pro 1000 účastníků
  • Možnost registrace vidokonferenčních jednotek Cisco Webex
  • Integraci LMS nástrojů

Pro cenovou nabídku mne můžete kontaktovat na firemní emailovou adresu uvedenou zde v kontaktech. Předám Vaši poptávku správné osobě v TOTAL SERVICE a.s. a připravíme pro Vás cenovou nabídku.

Stejně tak mne neváhejte na firemní email kontaktovat v případě, že budete mít technické otázky k řešení Cisco Webex.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *