Cisco Webex a jeho řešení pro zasedací místnosti

Cisco Webex jako platformu pro videokonference není třeba představovat. Co ale může být pro firmy zajímavé zmínit je to, že Cisco Webex není jen software pro chatovací místnosti nebo videokonference, ale může být vhodným řešením prezentační techniky pro zasedací místnosti. Ano, čtete správně, Cisco Webex nabízí mimo software pro videokonference, také hardwarové produkty pro vybavení zasedacích místností.

Patříte mezi ty, kteří řeší vybavení zasedacích místností prezentační technikou? Právě pro Vás by mohla být zajímavá webová stránka Cisco Workspaces na které se můžete podívat na možnosti dispozičních řešení pro různě zaměřené a různě velké zasedací místnosti. Je zde inspirace pro dispoziční řešení zasedacích místností od velikosti 4 – 10 m2 určených pro jednu osobu až pro speciální místnosti o velikost 50 – 300 m2 které jsi určení až pro 150 účastníků.

V případě, že zjistíte, že Cisco Webex v jeho softwarové nebo hardwarové části by mohlo být to co hledáte je to co hledáte je možné domluvit konzultaci možností, které budou ideální právě pro řešení vašich potřeb. Budu rád, pokud pro případnou konzultaci zvolíte firmu TOTAL SERVICE a.s. Kontakt je možný buď přímo přes kontaktní údaje na webu firmy, nebo přes moji emailovou adresu a já zajistím předání na odpovědné osoby v TOTAL SERVICE a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *